Centrum Zakupów Ząbki

Park handlowy Centrum Zakupów Ząbki powstał w Ząbkach koło Warszawy, przy ul. Reymonta 30 / róg ul. Powstańców. Został uruchomiony w listopadzie 2011 roku. Inwestorem obiektu jest Grupa NAP Invest. Jest to druga inwestycja firmy w Polsce funkcjonująca pod szyldem Centrum Zakupów. Pierwsza powstała w Zgierzu niedaleko Łodzi.

Obiekt jest w całości skomercjalizowany. Swoje sklepy otworzyły tu sieci Deichmann, apteka i drogeria Cosmedica, Rossmann, Pepco, sieć odzieżowa Takko oraz Biedronka ( sklep o powierzchni ponad 1100 mkw.). Cały obiekt ma ok. 3 tys. mkw. powierzchni.

Grupa NAP Invest jest inwestorem i deweloperem obiektów handlowych i mieszkaniowych na terenie całego kraju. Jest właścicielem centrum handlowego Galeria Rembielińska w Warszawie, w którym działają m.in. delikatesy spożywcze Delima, drogeria i apteka Cosmedica, Rossmann, Empik, sieci handlowe C&A, CCC i RTV Euro AGD oraz klub Pure Fitness.

Spółka wprowadziła na polski rynek nowy format inwestycji handlowych pod szyldem Centrum Zakupów. W zależności od lokalizacji obiekty te to parki lub centra handlowe połączone z popularną w Europie Zachodniej koncepcją convenience centre. Głównym celem Centrów Zakupów jest dostarczanie klientom usług i produktów codziennego użytku w bezpośredniej bliskości ich domu. W skład takich centrów wchodzą operatorzy m.in.: spożywczy, wyposażenia domu, drogeria, apteka, a także odzież i obuwie.