Galeria Opolanin

Na  pierwszym  piętrze Galerii Opolanin w Opolu zostały zlikwidowane działające tam dotychczas sklepy oraz punkty usługowe. Cały poziom został bowiem wynajęty pod działalność sportowo-rekreacyjną. Na pierwszym piętrze zostanie otwarty klub fitness. Zajmie on powierzchnię 5,5 tys. mkw. Właściciel galerii nie podaje dokładnej daty otwarcia klubu sportowego oraz nazwy firmy, która wynajęła powierzchnię.

– Część sklepów, które znajdywały się na pierwszym piętrze zostało zamkniętych, a inne wynajęły powierzchnie znajdujące na niższym poziomie – usłyszeliśmy od pracowników działu powierzchni wynajmu w Galerii Opolanin. Przedstawiciele inwestora poinformoiwali też, że trwa rekomercjalizacja obiektu i są tam wolne powierzchnie do wynajęcia.

Galeria Opolanin mierzy 21 tys. metrów kwadratowych powierzchni całkowitej. Głównym operatorem spożywczym w centrum handlowym jest Tesco. Ponadto w galerii znajdują się m.in. sklepy: Pepco, Jysk, Astor czy Fotojoker. W obiekcie mieści się również punkt usługowy Poczty Polskiej oraz placówka Banku Spółdzielczego.

Galeria Opolanin w Opolu należy do PSS Społem w Opolu.