Salon sieci Lancerto

Lancerto SA, producent eleganckiej odzieży dla mężczyzn, ponownie otworzył swój salon w Centrum Factory Outlet w podpoznańskim Luboniu. Jest to kolejny salon Lancerto przebudowany według nowego konceptu. Po trwającym blisko trzy tygodnie gruntownym remoncie, otwarto salon Lancerto w Luboniu. W sklepie zastosowano elementy nowoczesnego wzornictwa.

– Salon w Luboniu jest kolejnym odświeżonym butikiem Lancerto. Od dwóch lat staramy się wprowadzać te zmiany sukcesywnie do wszystkich obiektów – mówi Tomasz Ciąpała, wiceprezes ds. strategii Lancerto SA – Zmieniliśmy aranżację wnętrza z myślą o komforcie zakupów naszych klientów. W nowym układzie dysponują oni większą przestrzenią i lepszym oświetleniem, które pomaga odwzorować naturalne światło dzienne i dodatkowo ociepla wnętrze salonu.

W butiku o powierzchni 121 mkw. ustawiono meble z elementami szlachetnych metali lub forniru. Dodatkowe oświetlenie zainstalowane w witrynach zapewnia lepszą ekspozycję koszul i akcesoriów, które po zmianach są teraz dostępne dla każdego klienta, nie tak jak wcześniej – wyłącznie na stanowisku sprzedawcy.

Salon Lancerto w Factory Outlet w Luboniu funkcjonuje już 5 lat i jest jednym z 23 salonów marki w Polsce. Lancerto to marka oferująca formalną odzież dla mężczyzn, działająca w segmencie premium. Marka Lancerto oferuje garnitury, smokingi, marynarki, koszule oraz buty z naturalnej skóry.