Centrum Zakupów Zgierz

– Grupa NAP Invest jest nowym deweloperem i inwestorem na rynku, ale bardzo prężnie działającym w całym kraju. Wkrótce będą realizowane trzy nowe obiekty handlowe, które będziemy budować w różnych częściach kraju. Jesteśmy poważnym partnerem biznesowym i chcemy coraz silniej zaznaczać swoją obecność w branży oraz promować swoje obiekty. Co do nowych projektów handlowych – właśnie rozpoczynamy ich komercjalizację i pragniemy zaprezentować je szerszej publiczności w trakcie Shopping Center Forum 2012 – powiedział w rozmowie z Retailnet.pl Bogdan Żołnierzak, prezes zarządu NAP Invest Management sp. z o.o., Grupa NAP Invest.

NAP Invest wprowadziła na rynek nowy format inwestycji handlowych Centrum Zakupów. Obecnie w ramach sieci działają dwa obiekty w tym formacie. Pierwsze Centrum Zakupów zostało uruchomione w maju 2011 roku w Zgierzu koło Łodzi, drugie – pod koniec listopada tego samego roku w Ząbkach koło Warszawy. Firma planuje otwarcia kolejnych obiektów m.in. w Świdniku i Czerwionce – Leszczynach. Ich komercjalizacja właśnie się rozpoczęła.

Centrum Zakupów to w założeniu jednokondygnacyjny lub dwukondygnacyjny budynek, mający od ok. 3 tys. mkw. powierzchni najmu. W zależności od lokalizacji jest to park handlowy lub centrum handlowe połączone z koncepcją convenience centre. Wśród najemców są m.in. sieci spożywcze, wyposażenia domu, drogeria, apteka, a także odzież i obuwie.

Grupa NAP Invest jest inwestorem i deweloperem obiektów handlowych i mieszkaniowych na terenie całego kraju. Firma jest właścicielem Galerii Rembielińskiej, położonej w centrum warszawskiego Bródna.