CH Arkadia w Warszawie

W najbliższym czasie w warszawskim Centrum Handlowym Arkadia zostaną otwarte sklepy nowych najemców. 21 lipca 2012 roku zostanie poszerzona oferta odzieży sportowej – tego dnia w Arkadii nastąpi otwarcie sklepu marki 4F. Lokal o powierzchni 152 mkw. na parterze posiadać będzie odzież sportową.

Jak już informowaliśmy, w warszawskim obiekcie zostanie otwarty także pierwszy w Europie salon marki American Eagle Outfitters. Butik znajdzie się na pierwszym piętrze i zacznie działać od 16 sierpnia 2012 roku. Lokal zajmie powierzchnię 739 mkw. W sklepie kultowej amerykańskiej marki znajdzie się szeroka oferta – od jeansów, będących flagowym produktem AEO, poprzez wszystkie części garderoby, po liczne akcesoria i dodatki.

Z kolei 1 września tego roku rozpocznie działalność salon marki Marc O’Polo. Sklep zajmie powierzchnię 244 mkw. Marka specjalizuje się w dziedzinie miejskiego, nowoczesnego ubioru typu casual.

Ponadto, w ostatnim czasie w Arkadii otwarty został salon z odzieżą damską marki Aryton. Butik o powierzchni 108,5 mkw. znajduje się na poziomie 1. Do grona najemców dołączył także salon Cholewiński Exclusive. Nastąpiło także powtórne otwarcie sklepu włoskiej marki Benetton. Butik marki odzieżowej zajął powierzchnię 225 mkw. Ofertę Arkadii wzbogacił także lokal Mennicy Polskiej pod szyldem Druga Strona Medalu, który znalazł się na pierwszym piętrze i zajął powierzchnię 24 mkw.

Właścicielem CH Arkadia jest firma Unibail-Rodamco. Centrum Arkadia mieści sie przy al. Jana Pawła II 82 w Warszawie. Galerię funkcjonującą od 2004 roku rocznie odwiedza ponad 21 mln klientów. W obiekcie znajduje się prawie 230 lokali handlowych, w tym 180 sklepów, 20 punktów usługowych oraz 30 restauracji i kawiarni. Drugie piętro centrum przeznaczone jest na część rozrywkową z multipleksem Cinema City. Wśród kluczowych najemców centrum znajdują się m.in. Peek&Cloppenburg, GAP, Muji, Reserved, Almi Decor, Zara, Apart, H&M.