Wizualizacja Ptak Outlet

Firma Kastor, polski producent koszul, podpisał umowę najmu powierzchni handlowej w powstającym w Rzgowie centrum outletowym Ptak Outlet. Jest to kolejna marka, która ostatnio dołączyła do grona najemców budowanego przez Centrum Targowe Ptak SA kompleksu.

– Polscy producenci i polskie marki są szczególnie mile widziane w Ptak Outlet. To szerszy element naszej polityki – chcemy wspierać zarówno już funkcjonujące firmy, jak i dawać szanse debiutantom. Przypomnę, że chcemy wykorzystać potencjał Łodzi w branży odzieżowej tak, żeby nasza inwestycja stała się również Centrum Mody i Stylu, w którym swój dorobek będą mogli prezentować młodzi projektanci z łódzkich uczelni. Jestem przekonany, że polskie firmy z powodzeniem mogą konkurować o uznanie naszych klientów ze światowymi markami o zasięgu globalnym – mówi Tomasz Szypuła, członek Rady Nadzorczej Centrum Targowego Ptak SA.

Doradcą komercjalizującym obiekt jest Blue Ocean Investment Group sp. z o.o. (BOIG).

Kastor SA to producent koszul męskich i konfekcji damskiej. Marka obecna jest na rynku krajowym od 1990 roku; chociaż historia firmy – to prawie 40 lat tradycji w branży odzieżowej. Swoje salony ma w dużych miastach w Polsce, zarówno w centrach i galeriach handlowych, jak i przy ulicach handlowych ( m.in. w CH Galaxy w Szczecinie, Kif Gdynia, Factory Outlet Luboń, Poznań Plaza, Galeria Pomorska w Bydgoszczy, Galeria Słoneczna w Radomiu). Firma oprócz salonów własnych ma także sklepy współpracujące.