Wizualizacja parku handlowego w Łasku

Spółka Adept Investment kontynuuje komercjalizację inwestycji w Łasku (woj. łódzkie). W tym blisko 20 tysięcznym mieście przy ul. Żeromskiego spółka wybuduje park handlowy o powierzchni 4, 4 tys. mkw., na której zaplanowanych jest 8 lokali handlowych.

– Aktualnie trwa proces komercjalizacji naszej inwestycji. Już dziś możemy pochwalić się kolejnymi najemcami sieciowymi tj. supermarketem MarcPol i sklepem dyskontowym Pepco. Kolejne umowy finalizujemy m.in. z marketem elektronicznym, drogerią, bankiem, sieciami obuwniczymi oraz apteką, tak by na początku przyszłego roku rozpocząć budowę i na przełomie III i IV kwartału 2013 r. zaprosić pierwszych klientów – informuje Michał Oziębała prezes zarządu, Adept Investment sp. z o.o.

– Zainteresowanie najemców przeszło nasze oczekiwania, wobec czego w drugim etapie planujemy rozbudowę parku handlowego o market budowlany o powierzchni 1,8 tys. mkw. – dodaje Oziębała.

Przypomnijmy, Adept Investment sp. z o.o. równolegle prowadzi także zbliżoną parametrami inwestycję w Łowiczu. Dla tych dwóch projektów finalizowane są rozmowy z nowym partnerem spółki, która jest zainteresowana współpracą przy finansowaniu obu projektów. O szczegółach partnerstwa, jak dowiedziała się redakcja Retailnet.pl, Adept Investment poinformuje w ciągu najbliższych dwóch tygodni.