Salon sieci Atlantic

Oferta Galerii Jurajskiej w Częstochowie została poszerzona o nowego najemcę. W centrum handlowym otwarto salon z bielizną marki Atlantic. Sklep znalazł się na pierwszym poziomie i zajął powierzchnię prawie 63 mkw.

Atlantic SA zajmuje się produkcją i sprzedażą bielizny. Firma jest obecna na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Do spółki Atlantic należą trzy marki: Atlantic, L`uni, Arcado. W ramach sieci funkcjonuje ponad 130 sklepów – zarówno własnych, jak i otwartych na zasadach franczyzy. Sklepy mają średnią powierzchnię 40-80 mkw. Bieliznę marki Atlantic można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego.

Galeria Jurajska została zrealizowana przez Globe Trade Centre SA (GTC) w Polsce. Obiekt znajduje się przy al. Wojska Polskiego 207. Powierzchnia całkowita Galerii Jurajskiej wynosi 130 tys. mkw., z czego 49 tys. mkw. to powierzchnia handlowo-rozrywkowa, która mieści 200 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych oraz wielosalowe kino Cinema City. W ofercie centrum handlowego znajdują się punkty sprzedaży m.in. Alma, Peek&Cloppenburg, grupy LPP (Reserved, Cropp, House, Mohito), Mega Avans, grupy Inditex (Zara, Bershka i Stradivarius), C&A, RTV Euro AGD, Empik, H&M, New Yorker, KappAhl, Smyk, Rossmann, Sephora, Douglas i wielu innych.  Do dyspozycji klientów Galerii Jurajskiej jest wielopoziomowy parking mogący pomieścić ponad 2 tys. samochodów.