Wizualizacja centrum handlowego w Stalowej Woli

W Stalowej Woli trwa budowa nowego centrum handlowo-usługowego. Obiekt powstaje przy ulicy Handlowej, przy głównej trasie do Tarnobrzega. Powierzchnia handlowa galerii budowanej przez firmę WtórStal ze Stalowej Woli wyniesie łącznie 4,7 tys. mkw. Powierzchnia najmu wyniesie ponad 2,5 tys. mkw. Inwestor rozważa możliwość realizacji w centrum części rozrywkowej, w której mogłaby się znajdować na przykład kręgielnia.

Przedstawiciele firmy WtórStal poinformowali redakcję Retailnet.pl, że poza sklepami, w centrum handlowo-usługowym znajdą się też restauracje. Nowa galeria w Stalowej Woli będzie posiadać trzy kondygnacje. Otwarcie obiektu planowane jest na październik lub listopad 2012 roku.

Przedsiębiorstwo Surowców Wtórnych WtórStal s.c. powstało w 1992 roku na bazie dawnego Okręgowego Przedsiębiorstwa Surowców Wtórnych w Lublinie. W 2001 roku zostało przekształcone w Przedsiębiorstwo Surowców Wtórnych WtórStal s.j. Obiekt w Stalowej Woli będzie pierwszą taką inwestycją zrealizowaną przez firmę.