Centrum Zakupów Zgierz

Park handlowy Centrum Zakupów Zgierz znajduje się w Zgierzu koło Łodzi. Centrum powstało przy ul. Łódzkiej 77-79, na drodze wylotowej do Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie wielkich osiedli mieszkaniowych. Otwarcie obiektu odbyło się w maju 2011 roku. Inwestorem jest Grupa NAP Invest.

Centrum Zakupów Zgierz jest w całości skomercjalizowane. Na powierzchni najmu 3,5 tys. mkw. znalazły się apteka Cosmedica, salony obuwnicze CCC i Deichmann, sklep z artykułami wyposażenia wnętrz JYSK, dyskont odzieżowy i z akcesoriami do domu sieci Pepco, drogeria Rossmann oraz supermarket Tesco. Obiekt wyposażony jest w bezpłatny parking naziemny.

Grupa NAP Invest jest inwestorem i deweloperem obiektów handlowych i mieszkaniowych na terenie całego kraju. Jest właścicielem centrum handlowego Galeria Rembielińska w Warszawie, w którym działają m.in. delikatesy spożywcze Delima, drogeria i apteka Cosmedica, Rossmann, Empik, sieci handlowe C&A, CCC i RTV Euro AGD oraz klub Pure Fitness. W 2012 roku firma rozpoczyna również realizację trzech inwestycji mieszkaniowych – jednej na warszawskiej Ochocie oraz dwóch osiedli w Lublinie. Łącznie powstanie blisko 23 tys. mkw. PUM.

Grupa NAP Invest skupia 20 spółek celowych i spółkę NAP Invest Management, która specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu procesem inwestycyjnym realizowanym przez poszczególne spółki celowe oraz zajmuje się obsługą prawną, administracyjną i księgową. NAP Invest Management odpowiedzialny jest również za rozwój w Polsce sieci apteko – drogerii Cosmedica, które oferują obok leków szeroki asortyment kosmetyków. Poziom zainwestowanych w Polsce środków przez Grupę NAP Invest to ponad 150 mln zł.