Wizualizacja części handlowej Galerii Górnej

Spółka Resco International przystąpiła do współpracy z firmą Stok Deweloper sp. z o.o. – jednym z deweloperów rynku nieruchomości w podwarszawskim Otwocku. Dwupoziomowy obiekt budowany przez firmę pod nazwą Galeria Górna zostanie skomercjalizowany przy współpracy z Resco. Galeria Górna jest obiektem handlowym, w którym swoje placówki już prowadzą między innymi takie firmy jak: 5.10.15, Meritum Bank i Invest Bank czy Siódemka.

Obecnie trwają prace aranżacyjne i przygotowawcze w zakresie zmian struktury najemców jak i jej uzupełnienia oraz przygotowania kampanii marketingowej dla Galerii Górnej w Otwocku. Poszukiwani są operatorzy branż: modowej, obuwniczej, elektronicznej, wyposażenia domu, spożywczej oraz usług i gastronomii. Wielkość dostępnych lokali to powierzchnie od 18 do ponad 300 mkw. Galeria dysponuje 40 lokalami.

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Górnej 6 w głównym centrum handlowo-usługowym Otwocka, a także w sąsiedztwie stacji PKP, przystanków PKS oraz prywatnych linii autobusowych. W ramach inwestycji zrealizowano czterokondygnacyjny budynek usługowo-mieszkalny, w skład którego weszła galeria handlowo-usługowa na parterze i antresoli. Powierzchnia galerii usługowo-handlowej wynosi blisko 2 tys. mkw.

Resco International sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która świadczy usługi w zakresie obsługi inwestycji. Resco integruje studium wykonalności projektu z procesem projektowym, marketingiem sprzedaży, PR oraz wykonawstwem i jego nadzorem. Firma zdobyła doświadczenie w innych krajach Unii Europejskiej takich jak Niemcy oraz w Polsce.

Stok Deweloper sp. z o.o. zajmuje się realizacją osiedli mieszkaniowych. Projekt Galerii Górnej jest pierwszą inwestycją firmy łączącą funkcję mieszkalną z galerią handlową.