Centrum Handlowo-Rozrywkowe Galaxy

– Galaxy konsekwentnie rozwija portfolio swoich najemców – mówi dyrektor szczecińskiego Centrum Handlowo-Rozrywkowego Galaxy, Czesław Jasiewicz. – Do grona 170 najemców dołączają kolejni. Komercjalizacja centrum idzie w kierunku rozwoju oferty wiodących marek, a także marek unikalnych. 18 lipca 2012 r. otwarty został butik Pretty One, a niebawem do grona najemców Galaxy dołączy także Martes Sport.

Salon Pretty One jest usytuowany na poziomie 0 i oferuje klasyczną odzieżą dla kobiet. – Klientka Pretty One to nowoczesna kobieta biznesu, która chce być elegancka zarówno w pracy, jak i po – dodaje Jasiewicz. – Marka ma ponad 20 salonów w Polsce, między innymi w warszawskich Złotych Tarasach czy nowo otwartym wrocławskim Sky Tower.

Z kolei otwarta w czerwcu tego roku na poziomie 1 Via Roma, oferuje obuwie damskie i męskie oraz, jako uzupełnienie, galanterię skórzaną. Poza marką własną można nabyć tam również obuwie innych światowych firm, jak Tommy Hilfiger czy Marco o’Polo. Kolekcje Via Roma projektowane są przez młodych włoskich stylistów. – Marka jest obecna w wielu centrach handlowych, między innymi w łódzkiej Manufakturze czy Warszawskiej Galerii Mokotów – przypomina Jasiewicz.

Ponadto już wkrótce na poziomie 2 centrum pojawi się salon Martes Sport, który zajmie powierzchnię prawie 1,2 tys. mkw. – Martes Sport to producent oraz importer odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych renomowanych marek. Firma w ciągu ostatnich kilku lat otworzyła 35 salonów w całej Polsce i śmiało można powiedzieć, że na chwilę obecną jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią sklepów sportowych w naszym kraju – opowiada Czesław Jasiewicz. – Sklep w Galaxy będzie pierwszym salonem tej firmy w aglomeracji szczecińskiej – podkreśla dyrektor centrum.

– Sklepy Martes Sport oferują szeroki wybór nart, butów i profesjonalnej odzieży narciarskiej. Ponadto w ofercie znajdują się kaski, gogle, czapki, rękawice i inne akcesoria, jednym słowem wszystko co potrzebne narciarzom i snowboardzistom – zaznacza Paweł Kulpa z Martes Sport sp. z o.o. – Oferta sklepu skierowana jest do wszystkich, zarówno pod kątem szerokiego wyboru asortymentu, jak i oferty cenowej. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie bez względu na to, czy uprawia sport rekreacyjnie, jest profesjonalistą, czy potrzebuje ubrać się na co dzień – dodaje Kulpa. Nowy najemca, który pojawi się już w sierpniu, wraz z pozostałymi sklepami z branży sportowej stworzy w Galaxy najszerszą ofertę w mieście.

Przypomnijmy, w tym roku w szczecińskim CHR Galaxy otwarto już m.in. salony: Heavy Duty, Atlantic, Nike, Adidas, Promod, Via Roma. Obecnie w obiekcie działa 170 salonów. Powierzchnia najmu (GLA) w galerii wynosi 42 tys. mkw. Obiekt należy do Echo Investment SA.