Produkty marki Krenig

Marka galanterii skórzanej Krenig otwiera swój pierwszy salon firmowy w Poznaniu. Krenig sp. z o.o. dotychczas sprzedawała  swoje produkty za pomocą sklepu on-line. Pierwszy salon, jak zapowiadają właściciele firmy, będzie pilotażowym sklepem marki Krenig.

Firma chce wykorzystać zdobyte dzięki niemu doświadczenia do opracowania formuły kolejnych punktów sprzedaży i budowy planów dalszej ekspansji.

Pierwszy salon pod szyldem Krenig będzie zlokalizowany w Galerii MM, która właśnie powstaje w centrum Poznania. Sklep ruszy wraz z otwarciem nowego obiektu, które planowane jest na koniec listopada tego roku. W salonie Krenig o powierzchni 60 mkw. każdy, kto ceni oryginalną galanterię skórzaną, znajdzie coś dla siebie. W salonie znajdą się wszystkie produkty dostępne obecnie w sklepie internetowym sklep.krenig.pl, takie jak portfele, wizytowniki, różnego rodzaju etui czy organizery. Warto zaznaczyć, że wszystkie produkty galanteryjne Krenig wykonane są ze skór naturalnych m.in. bydlęcych. Pochodzą one z włoskich garbarni, oprócz egzotycznych skór z węża i płaszczki. Wraz z otwarciem pierwszego salonu firma zamierza poszerzyć asortyment o inne akcesoria, np. paski i parasolki.

Historia firmy Krenig sięga roku 1991. Obecnie Krenig sp. z o.o. jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów wytwornych wyrobów ze skór naturalnych na terenie Polski, specjalizując się w produkcji sprzedaży luksusowej, drobnej galanterii.