Wyspa handlowa USA Sports

Royal Fashion sp. z o.o. poinformowała o otwarciu nowego stoiska należącej do spółki sieci USA Sports. Na wyspach handlowych USA Sports są sprzedawane czapki i koszulki amerykańskich klubów ligi NBA, NFL, NHL oraz kolekcje marek Karl Kani, Tribal i Pelle Pelle.

Oferowane marki są markami związanymi z hip hopem, skatebordingiem oraz rockiem. Asortyment obejmuje kolekcje damskie i męskie.

– Z początkiem sierpnia tego roku otwieramy naszą wyspę handlową w Galerii Białej w Białymstoku. To jednak nie koniec inwestycji w sieć sprzedaży. W ciągu najbliższego miesiąca otworzymy także 3 kolejne punkty sprzedaży. Wyspy te cieszą się dużym zainteresowaniem naszych franczyzobiorców ze względu na niskie koszty inwestycji jak i prowadzenia samej działalności, które zamykają się kwotą 35tys zł – poinformował redakcję Retailnet.pl Mikołaj Sławski, reprezentujący Royal Fashion sp. z o.o..

Przypomnijmy, w lipcu tego roku firma otworzyła nowy salon w Centrum Handlowym Pogoria w Dąbrowie Górniczej i zapowiada kolejne otwarcia. Pierwszy punkt handlowy sieci został uruchomiony w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, a drugi w Silesia City Center w Katowicach. Właściciele firmy są obecnie w trakcie negocjowania umów dotyczących otwierania kolejnych punktów sprzedaży.

Obecnie w ramach sieci działa 7 jednostek własnych, 2 franczyzowe i kilkadziesiąt partnerskich: w Polsce (74), na Ukrainie (24) oraz na Białorusi (2).