Park handlowy Centrum Zakupów Świdnik zlokalizowany będzie przy al. Armii Krajowej, na terenie Osiedla Wschód, około 10 minut drogi od centrum Świdnika, w województwie lubelskim. Będzie to czwarty obiekt pod szyldem Centrum Zakupów budowany przez Grupę NAP Invest.

W kompleksie, o powierzchni najmu blisko 8 tys. mkw., planowany jest supermarket spożywczy i budowlany oraz sklepy z modą, artykułami drogeryjnymi oraz elektroniką. Łącznie znajdzie się tu  10 najemców, którzy zajmą powierzchnię od około 200 mkw. do ponad 3 tys. mkw. Centrum wyposażone będzie w parking, który pomieści blisko 300 samochodów. Proces komercjalizacji prowadzi firma Aspenn( kontakt: [email protected]) oraz NAP Invest Management ( kontakt: [email protected]).

Centrum Zakupów Świdnik to pierwszy park handlowy w tym mieście. Rozpoczęcie realizacji przewidywane jest na I połowę 2013 roku, a otwarcie – jesienią tego samego roku.

Inwestorem obiektu jest Grupa NAP Invest. Firma jest inwestorem i deweloperem obiektów handlowych i mieszkaniowych na terenie całego kraju. Firma rozwija na terenie całego kraju nowy format handlowy – Centrum Zakupów. W zależności od lokalizacji jest to park handlowy lub centrum handlowe połączone z popularną w Europie Zachodniej koncepcją convenience centre.

Centrów Zakupów ma oferować  klientom usług i umożliwiać zakup produktów codziennego użytku w bezpośredniej bliskości domu. W takich centrach najemcami są operatorzy: spożywczy, wyposażenia domu, a także drogeria i apteka, oraz sklepy z odzieżą i obuwiem.