Agata Brzezińska, Country Manager Neinver Polska

Agata Brzezińska objęła stanowisko Country Managera Neinver i będzie kierowała wszystkimi operacjami firmy w Polsce, piastując jednocześnie stanowisko dyrektora ds. najmu. Agata Brzezińska przejmuje obowiązki Barbary Topolskiej, która awansowała na stanowisko Chief Operations Officer w międzynarodowej strukturze Grupy Neinver.

– Dynamiczny rozwój naszych centrów handlowych w Polsce pokazał w ostatnich latach kompetencję, doświadczenie i skuteczność kadry zarządzającej Neinver Polska. Obecnie realizujemy dwie ważne inwestycje, które zostaną oddane do użytku już w przyszłym roku – kolejny w stolicy outlet Factory oraz Galerię Katowicką, będącą unikalnym kompleksem komunikacyjno-komercyjnym – powiedziała Agata Brzezińska, Country Manager Neinver Polska.

Agata Brzezińska pracuje w Neinver Polska od 2005 roku, a z branżą nieruchomości jest związana od 11 lat. Nowa Country Manager kierowała w ostatnich latach procesem komercjalizacji flagowych inwestycji – poznańskiej Galerii Malta i powstającej Galerii Katowickiej, a także funkcjonującego od jesieni ubiegłego roku Futura Park Kraków. Agata Brzezińska odpowiadała za planowanie i wdrażanie strategii oraz rozwoju centrów outlet Factory na polskim rynku, w tym powstającego właśnie Factory Warszawa Annopol.

Centra handlowe Neinver działają w Polsce od 10 lat. W 2002 roku firma uruchomiła pierwsze w Polsce centrum typu outlet – Factory Warszawa Ursus. Obecnie w portfolio firmy w Polsce znajdują się 4 centra wyprzedażowe Factory działające w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i we Wrocławiu, dwa autorskie koncepty sprzedażowe Futura Park we Wrocławiu i Krakowie oraz poznańska Galeria Malta.