Galeria Mokotów

W Galerii Mokotów otwarto w nowym miejscu sklep z pasmanterią. Sklep mieści się na poziomie pierwszym galerii, w sąsiedztwie salonu Euro RTV AGD i ma większą niż dotąd powierzchnię. Obecnie zajmuje 62 mkw.

Klasyczny, oferowany tam asortyment pasmanteryjny jest uzupełniany nowościami ze światowych kolekcji – w sklepie oferowane są np. sprowadzane z Francji pudełka na robótki oraz tasiemki i aplikacje, wstążki z Hiszpanii a także guziki z Włoch.

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z prestiżowych dzielnic Warszawy. Galeria, należąca do Unibail-Rodamco, w maju 2012 roku, na podstawie audytu międzynarodowej firmy SGS, zdobyła cztery gwiazdki.

Na trzech piętrach, w galerii handlowej mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, centrum rozrywki, usługi oraz parking na 2,3 tys. samochodów. Galeria Mokotów należąca do firmy Unibail-Rodamco została otwarta w 2000 roku. Powierzchnia najmu  obiektu wynosi ponad 62 tys. mkw.  Galeria Mokotów jest wynajęta w 100 proc.