Wizualizacja Parku Handlowego w Łowiczu

Adept Investment podpisał umowy z głównymi najemcami parku handlowego w Łowiczu w województwie łódzkim. Powstaną tam supermarket spożywczy MarcPol oraz salon z elektroniką użytkową sieci Media Expert. Planowana data otwarcia obiektu to drugi kwartał 2013 r.

– Już dzisiaj możemy pochwalić się pierwszymi markami, które wyraziły zainteresowanie naszym projektem w Łowiczu i podpisały umowy najmu. Nasza inwestycja zakłada budowę parku handlowego, który będzie składał się z trzech obiektów o łącznej powierzchni 4,5 tys. mkw. W pierwszych dwóch zlokalizowany będzie supermarket MarcPol i market elektroniczny Media Expert. Trzeci z obiektów przeznaczony jest dla kolejnych 6 marek z którymi prowadzimy rozmowy. Mogę jedynie zdradzić, że wśród nich znajdzie się sieć obuwnicza, drogeria oraz apteka. Jestem zdania, że z góry przemyślana komercjalizacja oparta o wyniki wcześniej prowadzonych badań to droga do sukcesu – szczególnie w miastach do 30 tys. mieszkańców – informuje Karol Cieciera, rzecznik prasowy inwestycji Adept Investment.

Jak już informowaliśmy, Adept Investment sp. z o.o. równolegle prowadzi zbliżoną parametrami inwestycję w Łasku. Dla tych dwóch projektów finalizowane są rozmowy z nowym partnerem spółki, która jest zainteresowana współpracą przy finansowaniu obu projektów. Spółka zapowiada, że do końca lipca 2012 roku poinformuje o szczegółach tej współpracy.