Wizualizacja pasażu Czerwona Torebka

Otwarcie Pasażu Czerwona Torebka zlokalizowanego przy ulicy Zwycięstwa w Białogardzie zaplanowano na 28 lipca 2012 roku. W ciągu 10 lat Czerwona Torebka SA zapowiada budowę w Polsce 2 tys. podobnych obiektów.

Pasaż w Białogardzie ma 468 mkw. powierzchni i będzie złożony z 10 modułów, które można łączyć według potrzeb najemców. Wśród jego najemców znajdą się przede wszystkim lokalni przedsiębiorcy. W pasażu powstanie apteka, piekarnio-cukiernia Bravo, sklep mięsny Zawrot oraz monopolowy Detal Partner.

W lipcu 2012  firma zaplanowała otwarcie jeszcze jednego obiektu w Kutnie, a w sierpniu w Malborku. W budowie znajduje się kilka innych pasaży. Jak podkreśla zarząd spółki Czerwona Torebka, budowane obiekty handlowe mają na celu uzupełnienie oferty lokalnych marketów i zaspokojenie potrzeb klientów.

Czerwone Torebki lokalizowane są w pobliżu dużych osiedli mieszkaniowych, na styku najważniejszych miejskich szklaków komunikacyjnych oraz w istotnych obszarach handlowych poszczególnych miast.

Dotychczas inwestor wybudował i otworzył 10 pasaży Czerwona Torebka. Mają one od kilkuset do ponad 1 tys. mkw. powierzchni handlowej. Najwiekszy z sieci obiektów budowany jest w Warszawie i jego powierzchnia handlowa sięgać ma 1,8 tys. mkw.