Wnętrze CH Auchan Piaseczno

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno, którego właścicielem jest Immochan, mieści się przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie. Galeria handlowa wraz z hipermarketem to 14 tys. mkw. powierzchni sprzedaży. Dysponuje ona parkingiem na 2 tys. miejsc.

Auchan Piaseczno jest pierwszym hipermarketem sieci Auchan w Polsce, które zostało otwarte 14 maja 1996 roku. Rok później uruchomiono stację paliw, a w 1999 otwarto Norauto. Stopniowo, przez następne lata sklep był modernizowany i powiększał swoją powierzchnię. W 1999 roku rozbudowana została galeria handlowa, a parking powiększył się do 1,6 tys. miejsc. Natomiast w 2003 nastąpiła kolejna przebudowa sklepu, a w 2006 roku powiększyła się powierzchnia sprzedaży do prawie 14 tys. mkw.  i parking do 2 tys. miejsc.

W Piasecznie Immochan zamierza rozbudować istniejące centrum z hipermarketem Auchan. W nowym obiekcie o powierzchni 55 tys. mkw. znajdzie się 200 butików, strefa wypoczynku i multipleks. Prace mają ruszyć w 2013 roku.

W Centrum Handlowym Auchan znajduje się ok. 50 lokali m.in.:  sklep Empik, CCC, Deichmann, Reserved, Triumph, Bartek, Barakuda, 5-10-15, Time Trend, perfumeria Douglas, Cafe Flunch, Grycan.

Właścicielem, zarządcą oraz komercjalizatorem obiektu jest Immochan.

Immochan, wchodzący w skład grupy Auchan, jako jej dział nieruchomości, jest deweloperem, inwestorem, komercjalizatorem i zarządcą galerii handlowych. W Polsce, Immochan jest właścicielem i zarządcą 20 centrów handlowych, z tysiącem lokali, o łącznej powierzchni najmu 149 tysięcy metrów kwadratowych. Nieruchomości te znajdują się w następujących miastach: Mikołów, Sosnowiec, Żory, Krasne, Poznań (dwa centra handlowe: Komorniki i Swadzim), Rumia, Gdańsk, Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Wrocław, Białystok (dwa centra handlowe: Hetmańska i Produkcyjna), Warszawa (Modlińska), Częstochowa, Bydgoszcz, Piaseczno, Płock i Szczecin.