CH Promenada

W Centrum Handlowym Promenada, na przełomie lipca i sierpnia 2012 zostanie otwarty salon Prima Moda z damskim oraz męskim obuwiem, torebkami oraz galanterią skórzaną. Zajmie on powierzchnię 114,5 mkw.

W połowie lipca 2012 roku w zarządzanej przez Atrium Poland Real Estate Promenadzie zostały otwarte sklepy  Lavard oraz Five Fingers/Bosa Stopa.  Salon Lavard o powierzchni około 84 mkw. znajduje się na parterze galerii. Natomiast stoisko Five Finders mieści się na pierwszym piętrze naprzeciwko sklepu Empik i zajmuje powierzchnię 12 mkw.

Sklepu Lavard oferuje odzieżą męską m.in. garnitury, koszule, kurtek i obuwia. Five Fingers/Bosa Stopa to stoisko z obuwiem sportowym Vibram FiveFingers.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Promenada jest jednym z pierwszych tego typu obiektów w Warszawie. Zostało otwarte w 1996 roku. Powierzchnia Promenady to blisko 54 tys. mkw., z czego prawie 42 tys. mkw. przeznaczono na powierzchnie handlowe.   W centrum działa prawie 270 sklepów rozmieszczone na trzech kondygnacjach. Klienci mogą skorzystać z parkingu na ponad 1 700 miejsc postojowych.

Wycena rynkowa Promenady, która jest niemal w całości wynajęta, to ok. 200 mld euro. W galerii powierzchnię wynajmują takie marki jak np. Alma Delikatesy, Bata, Cinema City, Douglas, Electro World, Empik, Esprit, Go Sport, H&M, Mothercare, Pizza Hut, Reserved, Royal Collection, Sephora, Smyk, Super-Pharm czy Zara.