Salon Pepco w Atrium Mosty

Właściciel firmy Pepco Poland, jednej ze spółek należących do grupy firm holdingu inwestycyjnego Pepkor w nadchodzącym miesiącu powiększy sieć sklepów Pepco w naszym kraju o sześć nowych placówek. Jak informuje zarząd firmy, pod koniec sierpnia 2012 r. sieć będzie liczyła 366 sklepów.

Zgodnie z planem 10 sierpnia 2012 roku rozpoczną działalność nowe sklepy Pepco: w Krynicy Zdroju, w Bydgoszczy oraz w Tarnowie. W Tarnowie będzie to już drugi sklep sieci, a w Bydgoszczy – siódmy. W sierpniu planowane są również otwarcia nowych sklepów we Wrześni, Opocznie i Drezdenku.

Sklepy należące do sieci Pepco zajmują średnio ok. 350 mkw. Zlokalizowane są zarówno w centrach handlowych, jak i przy dyskontach spożywczych oraz przy ulicach handlowych. Spółka planuje otwierać każdego miesiąca po 5 do 10 nowych punktów sprzedaży. W chwili obecnej sieć obejmuje ok. 360 salonów. Docelowo Pepco zamierza posiadać około 600 salonów zlokalizowanych m.in. w centrach i galeriach handlowych w całej Polsce.

Pepco to ogólnopolska sieć sklepów dyskontowych, oferujących artykuły odzieżowe oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku. Wyłącznym właścicielem wszystkich sklepów marki jest firma Pepco Poland sp. z o.o.