Pasaż Czerwona Torebka

Na pierwszą połowę sierpnia 2012 roku zaplanowano otwarcie dwóch kolejnych pasaży Czerwona Torebka,  w Malborku i Sianowie. Dotąd na terenie całego kraju funkcjonuje 9 obiektów. W lipcu powstaną dwie kolejne. 4 sierpnia zacznie działać pasaż w Malborku, a 11 w Sianowie.

W realizacji- jak informuje inwestor, Czerwona Torebka SA-  znajduje się kolejnych osiem obiektów.

Czerwona Torebka to jednokondygnacyjne pasaże handlowe zbudowane z kilku modułów. Ich konstrukcja pozwala na łączenie poszczególnych segmentów w większe całości, a tym samym lepsze dopasowanie do wymagań najemców. Do każdego z lokali usytuowanego w Czerwonej Torebce prowadzi odrębne wejście z parkingu. Oferta lokalowa platformy kierowana jest do handlowców z różnych branż. Są to zarówno przedstawiciele sieci ogólnopolskich marek, jak również reprezentanci lokalnego biznesu.

W ciągu 10 lat w ramach platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka powstanie w Polsce ok. 2 tys. obiektów o powierzchni kilkuset mkw. każdy. Pasaże lokalizowane są w pobliżu dużych osiedli mieszkaniowych, na styku najważniejszych miejskich szklaków komunikacyjnych oraz w istotnych obszarach handlowych poszczególnych miast.