Galeria Piastów,

1 sierpnia 2012, w legnickiej Galerii Piastów, należącej do Grupy Kapitałowej Rank Progress, nastąpi otwarcie firmowego sklepu Besta Plus. Zajmie on lokal o powierzchni ponad 87 mkw., usytuowany na I piętrze galerii. Sklep oferuje odzież niemowlęcą i dziecięco-młodzieżową.

– Besta Plus to marka doceniana nie tylko przez najmłodszych, lecz także przez ich rodziców. Dzieciom podobają się kolorowe ubrania, zaś ich opiekunów zadowala funkcjonalność produktów oraz liczne oferty promocyjne – mówi Halina Wyborska, Rzecznik Prasowy Rank Progress SA.

Każda kolekcja Besta Plus jest odpowiednio wyeksponowana i podzielona –  począwszy od mino (niemowlak), poprzez ino girl (mała dziewczynka), ino boy (mały chłopak), a kończąc na fenomeno (duża dziewczyna) i expedito (duży chłopak). Ofertę salonu urozmaica duży wybór obuwia
i akcesoriów. Dodatkowym atutem sklepu będziekącik zabaw z kolorowymi klockami.

Marka działa na rynku od 1990 roku. Wyróżnia ją jakość oferowanej odzieży i unikalne wzornictwo. Kolekcje Besta Plus pojawiają się dwa razy do roku i są tak pomyślane, aby ubrania można było kompletować przez cały sezon.

Besta Plus zajmuje się produkcją odzieży dziecięcej i młodzież do 15 lat od 1990 roku. Marka należy do firmy Besta Plus Biwan i Sochacki s.j. Firma posiada obecnie 5 sklepów własnych – największe znajdują się we Wrocławiu (Factory Wrocław) oraz Białej Podlaskiej (CH Rywal) oraz 12 sklepów franczyzowych. Jednym z ostatnio otwartych jest nowy salon firmowy Besta Plus z odzieżą niemowlęcą i dziecięco-młodzieżową w Galerii Fashion House Outlet Centre Piaseczno. W sprzedaży oprócz ubrań firma oferuje buty i akcesoria. Produkty marki można zamówić także za pośrednictwem sklepu internetowego.