Salon sieci Abra

Sklepy franczyzowe Abry otwierane są m.in. w centrach handlowych, w miastach liczących od 20 tysięcy do 100 tysięcy mieszkańców. Firma informuje, że obecnie poszukuje partnerów i lokali handlowych w takich miejscowościach, jak: Kędzierzyn-Koźle, Gniezno, Ostrowiec Świętokrzyski, Mielec i Bełchatów.

Abra to sieć sklepów z branży meblarskiej, kierująca swoją ofertę do klienta poszukującego praktycznych i funkcjonalnych produktów. Abra SA w ramach realizacji stałego zrównoważonego rozwoju poszukuje partnerów zainteresowanych podjęciem współpracy w zakresie wynajmu powierzchni handlowych.

Optymalna powierzchnia punktu handlowego to 650 – 750 mkw.

Przypomnijmy, w pierwszej połowie 2012 roku sieć sklepów meblowych Abra otworzyła 5 placówek franczyzowych, głównie na terenie południowej Polski. Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju sieci, sklepy powstawały w miejscowościach do 50 tys. mieszkańców. Od czerwca tego roku sklepy franczyzowe Abra będą otwierane również w miastach do 100 tys. mieszkańców.

Firma Abra ciągle poszukuje przedsiębiorców, który są zainteresowani współpracą w ramach sprawdzonego i znanego systemu franczyzowego. Jest to oferta skierowana do osób przedsiębiorczych, najlepiej z doświadczeniem w handlu. Wkład finansowy potrzebny do uruchomienia sklepu Abra to około 150 tys. zł.

Abra to największa nieproducencka sieć sklepów meblowych, założona w 1990 roku w Krakowie, gdzie do dzisiaj znajduje się siedziba spółki. W ramach sieci Abra funkcjonuje obecnie około 80 placówek handlowych, z czego większość stanowią sklepy własne. W 2011 roku Abra SA rozpoczęła tworzenie własnej sieci franczyzowej.

Oprócz sklepów tradycyjnych, firma prowadzi także sprzedaż przez internet, za pośrednictwem swojej strony internetowej www.abra-meble.pl