CH Silesia City Center

W sierpniu w centrum pojawią się m.in. salony Happy Mum i Unisiono oraz Studio Tańca Iskra. Od stycznia 2012 w Silesia City Center dokonano wymiany 13 najemców. Dzięki prowadzonej od początku roku rekomercjalizacji w centrum otwarto m.in. sklepy Betty Barclay, HOS&Me, LC Waikiki i Feel the Chill.

– W centrum prowadzona jest równocześnie rekomercjalizacja i komercjalizacja. W obu przypadkach dążymy do zróżnicowania i rozbudowy istniejącej już oferty, zarówno sklepów odzieżowych, jak również restauracji czy strefy rozrywki. Dzięki komercjalizacji od początku roku pojawiły się w Silesii dwie mocne marki – Gap i Starbucks. Także wymiana najemców wprowadziła do oferty wiele marek dostępnych na Śląsku wyłącznie w Silesia City Center np. Rage Age by Czapul – mówi Ilona Szafer z działu wynajmu Silesia City Center.

-Wymiana- dodaje Ilona Szafer z działu wynajmu Silesia City Center- zaowocowała już pojawieniem się w Silesii tak unikalnych marek jak Marc O’Polo, Pepe Jeans czy Rage Age by Czapul. Nowe marki z kolei poszerzają ofertę skierowaną m.in. do kobiet w ciąży, a także strefę rozrywki.

Listę nowych najemców w sierpniu otworzy Studio Tańca Iskra. To największa w Polsce sieć szkół, która działa w kilkudziesięciu miastach na terenie całego kraju. Studio powstało w 2003 roku. Założycielami byli Aleksandra Wysocka i Michał Szuba. Szkoła prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży, ucząc m.in. breakdance, hip-hop’u i baletu. Studio będzie miało powierzchnię ponad 377 mkw.

W Silesii debiutuje także marka odzieżowa Unisono obecna na rynku od 2008 roku. Unisono to także bogata oferta dodatków: szale, rękawiczki, torebki, paski, oraz niepowtarzalna biżuteria. Salon Unisono będzie miał powierzchnię ponad 97 mkw.

Powiększa się także oferta Silesia City Center skierowana do kobiet w ciąży. Happy Mum to sieć sklepów dla kobiet spodziewających się dziecka. Happy Mum to polska marka należąca do ścisłej czołówki branży ubrań dla kobiet w ciąży. Salon będzie miał powierzchnię prawie 64 mkw.

Właścicielem katowickiego centrum handlowego Silesia City Center jest Nowe Centrum sp. z o.o., należące do Immoeast (Silesia) Holding Limited.