Galeria Olimp

Spółka Transhurt, właściciel rozbudowywanej Galerii Olimp w Lublinie, podpisała umowy najmu z trzema nowymi markami z branży modowej i obuwniczej. W lipcu nastąpiło otwarcie sklepu dziecięcego Wójcik, jak również salonu z odzieżą damską MaxMara. Salon MaxMara należy do MaxMara Fashion Group, oferującego takie marki jak: MaxMara, Marella, Penny Black oraz Furla. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie sklepu sieci Bagatt.

– Obie marki – MaxMara Fashion Group oraz Wójcik znajdują się w najnowszej części Galerii Olimp na I piętrze. Pierwsza z nich zajmuje powierzchnię 106 mkw, natomiast druga 73 mkw. W najbliższym czasie w Galerii otworzy się także sklep Bagatt – znana marka z branży obuwniczej. O kolejnych otwarciach, które są planowane i w odniesieniu do których prowadzimy negocjacje, będziemy informować na bieżąco – poinformował redakcję Retailnet.pl – Tomasz Dębiec – dyrektor Galerii Olimp.

Galeria Olimp jest największym obiektem handlowym w Lublinie i województwie lubelskim. Obecna powierzchnia całkowita Galerii Olimp to ponad 90 tysięcy metrów kwadratowych. Centrum ma charakter rodzinny oraz oferuje kompleksową ofertę handlową, ze szczególnie szeroką reprezentacją mody i akcesoriów. Galeria Olimp jest odwiedzana miesięcznie przez ponad 500 tysięcy klientów, a do ich dyspozycji pozostaje 1 700 miejsc parkingowych, zarówno naziemnych jak i w parkingu wielopoziomowym.

Obecnie Galeria Olimp rozpoczęła rozbudowę obiektu. W nowej części pojawi się Multikino oraz sieciowe marki z branż odzieżowych, obuwniczych oraz RTV AGD.

Oferta Galerii Olimp obejmuje około 300 butików oraz punktów usługowych. W Centrum Handlowym swoje miejsce mają takie marki jak: Stradivarius, KappAhl, Sisley, Mohito, Kazar, Reserved, House, Go Sport, Sephora, Empik, Drogeria Natura, CCC, Reporter, Ravel, McDonald`s, Vision Express, Big Star, Cache Cache, Grey Wolf, Camaieu, Vissavi, 4F, Pawo, Sunset Suits, Sizeer i wiele innych. Znajdują się tu również delikatesy spożywcze Alma oraz największy w regionie hipermarket budowlano – dekoracyjny sieci Leroy Merlin.