Kosmetyczny Instytut Dr Ireny Eris

W Galerii Nowy Świat, obiekcie należącym do Womak Alfa sp. z o.o. i położonym w Rzeszowie, rozpoczęły się prace w lokalu przygotowanym dla Kosmetycznego Instytutu Dr Ireny Eris. Salon będzie się znajdował na poziomie 0 i zajmie blisko 200 metrów kwadratowych. Planowane otwarcie salonu – początek września.

– Nowy najemca rozszerzy ofertę zdrowia i urody w Galerii Nowy Świat. Salon będzie oferował pełną gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masaże, manicure, pedicure oraz konsultacje i zabiegi dermatologii estetycznej – poinformował Oktawiusz Wolnicki, dyrektor do spraw komercjalizacji obiektu.

Podpisanie umowy z kolejnym najemcą jest, jak poinformował zarząd obiektu, efektem przeprowadzanej właśnie w Galerii Nowy Świat rekomercjalizacji. – Działania te mają na celu udoskonalenie oferty obiektu i poszerzenia gamy oferowanych branży oraz usług dodaje Wolnicki.

Galeria Nowy Świat to wielofunkcyjny kompleks należący do spółki Womak Alfa sp. z o.o. Obiekt funkcjonuje od 2009 roku. Zlokalizowany jest w Rzeszowie, w województwie podkarpackim, przy ulicy Krakowskiej 20. Całkowita powierzchnia galerii wynosi 31 tys. mkw. Z tego powierzchnia najmu to około 22 tys. mkw. na której znajduje się ponad 100 sklepów.