Salon sieci Fotojoker

Fotojoker posiada jedną z największych w Polsce sieci sklepów fotograficznych. W Parku Handlowym Auchan Bielany firma otworzyła sklep o powierzchni 47 mkw. W salonie sprzedawany będzie sprzęt i akcesoria fotograficzne. Będą tam też świadczone usługi fotograficzne.

80 salonów tej Fotojoker zlokalizowanych jest m.in. w centach handlowych w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Gliwicach, Bydgoszczy oraz w Gdyni. Fotojoker działa na polskim rynku fotograficznym od 1995 roku.

Park Handlowy Auchan Bielany o powierzchni 32 ha jest największą galerią handlową na Dolnym Śląsku. Mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. Klienci galerii mają do dyspozycji ponad 80 sklepów. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie.

Immochan to dział nieruchomości Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 20 galeriami z tysiącem lokali o łącznej powierzchni najmu 149 tys. mkw.