Wizualizacja Galerii Podium

Orapa Investments sp. z o.o planuje budowę Galerii Handlowej Podium w Oławie. W centrum handlowym,które powstanie przy ul. Nowy Otok, poza sklepami znajdzie się Multikino, supermarket spożywczy, kilka restauracji oraz siłownia.

Jak poinformowali portal Retailnet.pl przedstawiciele inwestora, spółka Orapa Investments otrzymała pozwolenie na budowę obiektu. W Galerii Podium, na dwóch kondygnacjach handlowych powstanie 48 lokali. Powierzchnia najmu przekracza 12 tys. mkw. W galerii dla klientów powstanie 270 miejsc parkingowych z czego 235 znajdzie się na dachu budynku.

Galeria znajdzie się 2,4 km od centrum miasta na skrzyżowaniu drogi dojazdowej do autostrady A4 i nowej obwodnicy miasta. Obiekt będzie mieścić się w pobliżu osiedla liczacego ponad 600 domów.

Oława jest miastem powiatowym leżącym 27 km na południowy wschód od Wrocławia. Powiat Oławski liczy 73 tys. mieszkańców. Miasto leży na drodze Wrocław – Opole i posiada bezpośredni dostęp do autostrady A4.

Deweloperem jest polsko-holenderska Orapa Investments sp. z o.o. Jej udziałowcami są Kern Capital Poland N.V.,  Jarosław Filip oraz QBIC Inwestycje sp. z o.o. należaca do QBIC Real Estate B.V.