Galeria Słoneczna

W Galerii Słonecznej w Radomiu ruszyła Pijalnia Czekolady i Kawy Mount Blanc. Lokal mieści się na parterze radomskiego centrum handlowego i zajmuje ponad 90 metrów kwadratowych powierzchni. Firma Mount Blanc od 2006 roku posługuje się opatentowanym znakiem towarowym Mount Blanc Top Belgian Chocolates.

Mount Blanc oferuje szeroki wachlarz rozmaitych czekolad i kaw, w różnych smakach, na ciepło oraz na zimno, dodatkowo – desery lodowe oraz napoje. Większość asortymentu to oryginalne belgijskie produkty i półprodukty, z których powstają słodkie specjały. W ofercie Mount Blanc znajdują się również ręcznie produkowane i dekorowane belgijskie pralinki o różnych kształtach i nadzieniach. Obecnie firma posiada 11 lokali, które znajdują się w większości w centrach i galeriach handlowych na terenie całego kraju.

–  Klient na miejscu może skomponować własną bombonierkę z belgijskimi pralinkami, których wybór sięga ok. 100 rodzajów. Liczymy, że nasze produkty szybko zyskają zwolenników na radomskim rynku, podobnie jak w innych miastach. Z okazji otwarcia w Galerii Słonecznej dla wszystkich naszych klientów przygotowaliśmy niespodziankę – mówi Monika Witt z Mount Blanc.

Galeria Słoneczna mieści się w centrum Radomia. Deweloperem kompleksu jest AIG/Lincoln Polska. Całkowita powierzchnia najmu galerii wynosi 42 tys. mkw. Galeria jest częścią unikalnego 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego, który obejmuje również Aquapark, klub fitness LIFE, kompleks saun SaunaKlub, osiedle mieszkaniowe, sezonowe lodowisko oraz park – z placami zabaw dla dzieci, amfiteatrem mieszczącym 400 widzów i licznymi ścieżkami rowerowymi. W radomskim centrum handlowym mieszczą się takie marki jak Multikino, H&M, C&A, Zara, TK Maxx, Home&You, KappAhl, New Yorker, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Intersport, MarcPol, RTV Euro AGD, Pompo, Matras, Deichmann, CCC, Sephora, Douglas, Apart, Pandora, Pizza Hut, Burger King i KFC.