Wizualizacja Galerii Korona Kielce

Firma Libra Project odpowiedzialna za komercjalizację galerii Korona Kielce podpisała umowy najmu z przedstawicielami dwóch firm z branży odzieży dżinsowej – Levi’s i Mustang. 6 sierpnia w galerii rozpoczną się prace adaptacyjne lokali przeznaczonych dla nowych najemców.

Levi`s w Galerii Korona Kielce zajmie powierzchnię ponad 100 mkw., zaś Mustang ok. 50 mkw. Uroczyste otwarcie obu salonów planowane jest na początek września.

Amerykańska firma Levi’s to znany na świecie producent odzieży. W swojej ofercie posiada przede wszystkim odzież dżinsową, zarówno dla dorosłych jak również dzieci. Oprócz tego marka oferuje także całą gamę ubrań wykonanych z innych tkanin, m.in. koszulki, kurtki (również puchowe), koszule, spódnice, swetry, buty oraz dodatki takie jak paski, szale, czapki czy torebki. Firma została założona w 1853 roku.

Firma Mustang Jeans powstała w Niemczech w 1932 roku, natomiast na rynku polskim jest obecna od 1993 roku. Marka ta również znana jest przede wszystkim z odzieży dżinsowej, a swój asortyment uzupełnia konfekcją bawełnianą i wełnianą a także galanterią. W swojej ofercie posiada zarówno produkty dostępne przez cały rok, jak również odzież kolekcyjną. Ta ostatnia w salonach Mustanga zmieniana jest co miesiąc.