Salon sieci Molton

Firma Molton właściel sieci salonów z  elegancką odzieżą damską,  poszerzyła sprzedaż o kolejny kanał dystrybucji otwierając sklep internetowy. W e-sklepie można kupić te same towary co w tradycyjnych salonach sieci. Sprzedawane są tam zarówno ubrania jak i akcesoria.

Witryna oferuje sprzedaż produktów w sezonowej przecenie. Wkrótce jednak planowane jest udostępnienie również kolekcji outletowych. Odzież i akcesoria zakupione w sklepie wysyłane są za pośrednictwem firm kurierskich. Firma nie przewiduje możliwości odbioru osobistego zakupionych artykułów. 

Właściel sieci salonów, spółka Molton to polska firma zajmujaca sie też produkcją damskiej odzieży. Powstała  w 1989 roku. Na dzień dzisiejszy firma Molton, to sieć salonów firmowych, franczyzowych oraz stoiska brandowe zlokalizowane w centrach handlowych. Wszystkie salony firmowe (ponad 20 w całym kraju) mają ujednolicony wystrój. Sklepy tej sieci znajduja sie m.in. w łódzkiej Manufakurze, krakowskiej Galerii Kazimierz oraz w Silesia City Center i w Galerii Mokotow. Marka Molton należy do Molton Styl sp. z o.o.