Galeria handlowa w Jeleniej Górze

Grupa TK Development jest jednym z wiodących deweloperów nieruchomości komercyjnych. Od czasu założenia firmy w 1961 roku, Grupa zrealizowała liczne inwestycje w Europie Północnej i Centralnej. Do podstawowych kompetencji TK Development należy rozwój centrów i parków handlowych, ponadto – budowa obiektów biurowych i mieszkaniowych w Europie Środkowej.

W Polsce firma buduje centra handlowe, budynki biurowe i mieszkaniowe od blisko 18 lat. Z dotychczas zrealizowanych obiektów w kraju warto wymienić m.in. Centrum Handlowe Reduta w Warszawie, Galeria Copernicus w Toruniu, Galeria Biała w Białymstoku, Centrum Handlowe Targówek w Warszawie, Galeria Tarnovia w Tarnowie, Galeria Sandecja w Nowym Sączu.

Według rankingu Central & Eastern European Construction & Investment Journal z kwietnia 2011 r. TK Development zajęła 2 miejsce wśród 50 największych deweloperów, którzy w latach 2000 – 2010 realizowali obiekty handlowe. Tę wysoką pozycję firma uzyskała dzięki realizacji w Polsce 315 760 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni handlowej.

TK Development zaprezentuje swoje projekty podczas wrześniowych targów Shopping Center Forum & Trade Fair 2012 . W ramach prezentowanych inwestycji znajdzie się Galeria Handlowa w Jeleniej Górze.

Normal
0

21

false
false
false

PL
X-NONE
X-NONE

MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:Standardowy;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:””;
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:”Times New Roman”,”serif”;}

Wiecej o największym spotkaniu najemców, inwestorów i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowej można przeczytać pod adresem www.scf2012.retailnet.pl