Wizualizacja Galerii Amber

Międzynarodowa sieć KFC liczy blisko 15 tys. lokali, w których każdego dnia obsługiwanych jest blisko 12 milionów klientów. W Polsce obecnie działa ich ponad 150. Powierzchnia wynajęta przez KFC w Galerii Amber to 120 mkw.

– Bardzo się cieszymy, że to w Galerii Amber powstanie lokal znanej sieci KFC. Z pewnością wzbogaci to ofertę gastronomiczną największego centrum handlowego w aglomeracji kalisko-ostrowskiej – mówi Mirosław Ciepluch, Senior Leasing Manager w Echo Investment.

Galeria Amber to czterokondygnacyjne centrum handlowo-rozrywkowe, które powstaje w centrum Kalisza, w sąsiedztwie głównych dworców PKP i PKS, u zbiegu ul. Górnośląskiej i Trasy Bursztynowej. Powierzchnia przeznaczona pod wynajem to 33, 5 tys. mkw.

Wśród najemców obiektu  znajdzie się hipermarket E.Leclerc oraz 140 sklepów i punktów usługowych wraz z kawiarniami i restauracjami. Zaplanowano też 7-salowe kino, którego operatorem będzie sieć Helios. Do dyspozycji klientów przewidziano około 1 tys. miejsc parkingowych. Najemcami Galerii Amber sa m.in.: H&M, C&A, New Yorker, Reserved, Adidas, Reebok, NIKE, Puma, Lee Wrangler, RTV Euro AGD, Rossmann, Ochnik, Kazar, Harpers, VIP Collection, Via Roma.

Otwarcie obiektu zaplanowano na III kwartał 2013 roku.