Bonarka City Center

01 sierpnia 2012 w Bonarka City Center otwarte zostało agencyjne biuro podróży Sun Paradise.
Biuro oferuje szeroki wybór wycieczek krajowych i zagranicznych najlepszych operatorów. Sun Paradise prowadzi także sprzedaż ubezpieczeń turystycznych i biletów lotniczych. Lokal o powierzchni 28 mkw. mieści się na poziomie 0, przy wejściu do Auchan.

-Staramy się rozwijać portfolio najemców Bonarka City Center wielowymiarowo, tak aby hasło najlepsza z wyboru było równie prawdziwe w odniesieniu do handlu, jak i usług dostępnych w centrum. W dobie internetu stacjonarne biura turystyczne, poza możliwością bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą, muszą budować swoją przewagę konkurencyjną w oparciu o lokalizację. To kryterium doskonale spełniają galerie handlowe – komentuje Andrzej Seliga, dyrektor zarządzający Bonarka City Center.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze.

Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 270 sklepów, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3,2 tys. samochodów.

Inwestorem obiektu jest TriGranit.