Delikatesy sieci Organic Farma Zdrowia

Sieć delikatesów z ekologiczną żywnością Organic Farma Zdrowia zdecydowała się na otwarcie kawiarni. W delikatesach przy ul. Chmielnej w Warszawie, uruchomiono pierwsze w sieci bio bistro. W ofercie znalazła się kawa z mlekiem, w ekologicznym kubku na wynos.

Ponadto kawiarnia serwuje też m.in. ciastka i croissanty wieloziarniste. W kawiarni podawana jest kawa z upraw ekologicznych marki La Selva.

Przedstawiciele firmy w rozmowie z redakcją Retailnet.pl zapowiedzieli, że spółka zastanowi się na otwarciem kolejnych punktów serwujących kawę, jeśli pomysł przypadnie do gustu klientom. W przyszłości Cafe Organic miałyby zostać otwarte także w delikatesach znajdujących się w centrach handlowych.

Organic Farma Zdrowia SA stała się liderem rynku z liczbą 21 delikatesów na terenie 9 miast Polski wraz z delikatesami internetowymi. Obecna oferta handlowa zawiera ponad 4 tys. produktów od producentów żywności ekologicznej i naturalnej w Polsce i Europie, w tym ponad 200 produktów pod markami własnymi. Od kilku lat Organic Farma Zdrowia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce, a poprzez przejęcie udziałów w Eko-Wital sp. z o.o. oraz alians strategiczny ze spółkami Green Way SA i Bio Planet sp. z o.o., stworzyła silną grupę liderów rynkowych na rynku zdrowej żywności.