Sklep IKEA

Jak poinformowali redakcję Retailnet.pl przedstawiciele sieci IKEA, zakończyła się przebudowa hali targowej mieszczącej się na parterze sklepu IKEA znajdującego się w Parku Handlowym Targówek. Remont zostanie zakończony z chwilą wyremontowania wejścia (drzwi obrotowych) do sklepu.

W Parku Handlowym Targówek obok sklepu IKEA najemcą jest Domoteka, a także Leroy Merlin, Meble Emilia, Piotr i Paweł, Jula, Agata Meble, Sony Centre. Łącznie w Parku Handlowym Targówek działa 115 sklepów. Powierzchnia GLA wynosi 90,5 tys. mkw.

Inter IKEA jest właścicielem siedmiu centrów handlowych: w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Obecnie firma prowadzi prace koncepcyjne związane z budową centrów handlowych w Lublinie i Rzeszowie oraz rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu. 

Inter IKEA Centre Polska SA, należy do grupy IKEA. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych.