Galeria Twierdza w Zamościu

Lokal o powierzchni ponad 100 mkw. znajduje się naprzeciwko głównego wejścia do centrum handlowego. W nowym sklepie dostępna będzie również odzież marek Sandwich, Stills i Joseph Ribkoff. Sklep z odzieżą damską marki Cotton Club zostanie otwarty w Galerii Twierdza w Zamościu 4 sierpnia 2012 roku.

-Bardzo się cieszymy, że do grona najemców Galerii Twierdza dołączyła marka Cotton Club. Jestem pewna, że nasze klientki docenią naturalne tkaniny i doskonały krój, z których znane są kolekcje tej marki – powiedziała Joanna Wyrostek, dyrektor Galerii Twierdza w Zamościu.

Cotton Club oferuje odzież damską wyróżniającą się awangardowym wzornictwem oraz doskonałym krojem. W każdej kolekcji poszczególne elementy można zestawiać w zależności od indywidualnych upodobań. Oferta Cotton Club skierowania jest – jak podkreśla właściel sieci- do kobiet młodych duchem i kreatywnych, ceniących sobie komfort i wygodę. W sklepie znajdziemy ubrania odpowiednie do pracy, na weekend, a także na wielkie wyjście.

Galeria Twierdza w Zamościu to centrum handlowe o łącznej powierzchni najmu 24 tys. mkw. W obiekcie działa ponad 90 sklepów z  polskimi oraz zagranicznymi markami, a także strefa gastronomiczna, w której znajduje się osiem restauracji i kawiarni. Zmotoryzowani klienci mogą korzystać z 850 miejsc parkingowych.

Wśród najemców centrum znajdują się m.in.: C&A, CCC, Cubus, Diverse, Douglas, Empik, Era, H&M, Intermarché, Marks & Spencer, Martes Sport, Media Markt, New Yorker, Orange, PLAY, Plus, Reporter, Reserved, Rossmann oraz Smyk.

Właściciel centrum, Blackstone jest światowym liderem w inwestycjach private equity na rynku nieruchomości.  Zarządca obiektu, Master Management Group jest polską firmą zarządzającą i inwestującą w nieruchomości handlowe. Współpracując z Blackstone, Master Management Group odpowiada również za doradztwo podczas transakcji.