Salon Smyk

3 sierpnia 2012 zacznie działać odmieniony po remoncie salon Smyk w krakowskim centrum handlowym Bonarka City Center. Sklep zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie dotychczasowego lokalu, jednak aranżacja przestrzeni jest już zupełnie inna. Bardziej przestronne alejki i czytelny podział asortymentu zwiększają komfort zakupów. Na około 750 mkw. kupujący znajdą pełną ofertę Smyka od odzieży po zabawki oraz akcesoria dla niemowląt i dzieci.

– Zmiana lokalu podyktowana jest koniecznością przystosowania powierzchni sklepowej do kolejnego kroku strategicznego Smyka: otwarcia salonu Smyk Megastore, które planowane jest na październik. Firma dołożyła wszelkich starań, żeby zmiana konceptu przebiegła sprawnie i w sposób atrakcyjny dla klientów. Nowy salon dostarczy pozytywnych wrażeń estetycznych i da przedsmak tego, co w jeszcze większym i bogatszym wymiarze oferować będzie Smyk Megastore – wyjaśnia Andrzej Seliga, dyrektor zarządzający Bonarka City Center.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. mkw. powierzchni użytkowej znajduje się 270 sklepów, restauracji, punktów usługowych, w tym: Auchan, Leroy Merlin oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Parking pomieści 3,2 tys. samochodów. Inwestorem obiektu jest spółka TriGranit .