Salon sieci Aldo

Od początku 2012 roku nie otwarto żadnego nowego salonu sieci salonów obuwniczych marki Aldo. Przedstawiciele firmy Ultimate Fashion sp. z o o., która zajmuje się rozwojem marki w Polsce zapowiadają, że spółka ma w planach otwierać po 5 salonów w następnych latach.

Obecnie sklepy Aldo znajdują się w 17 centrach handlowych. Ultimate Fashion rozpatruje nowe otwarcia wyłącznie w obiektach handlowych. Firma nie jest zainteresowana otwieraniem butików przy ulicach. Salony Aldo znajdują się m.in. w: łódzkiej Manufakturze, wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim, Poznańskim Starym Browarze, warszawskich Złotych Tarasach i CH Arkadia, gdańskiej Galerii Bałtyckiej i wielu innych.

Kanadyjska firma Aldo zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości obuwia oraz modowych akcesoriów. Firma posiada ponad 1200 punktów sprzedaży w Kanadzie, USA, Wielkiej Brytanii oraz Irlandii, a także ponad 300 sklepów sieci franczyzowej w 41 krajach na całym świecie. Właścicielem marki Aldo w Polsce jest spółka Ultimate Fashion sp. z o o., natomiast za granicą – Aldo Group International.