Suszarka Dyson Airblade

Suszarka  do rąk Dyson Airblade AB03, która dostępna jest w coraz większej liczbie centrów handlowych w Polsce otrzymała, jako kolejny model dystrybuowany po AB01, certyfikat HACCP International.

Certyfikat ten umożliwia stosowanie tego modelu w strefach produkcyjnych sektora przemysłu spożywczego oraz innych lokalizacjach o podwyższonych wymogach higienicznych. Restauratorzy w centrach handlowych i nie tylko, producenci żywności, sieci gastronomiczne mogą dzięki suszarce znacząco zredukować koszty stosowania ręczników papierowych oraz rozwiązać kłopotliwą kwestię ich utylizacji.

Stosowane dotąd w przemyśle spożywczym tradycyjne metody suszenia rąk – drogie w eksploatacji, wolne i niehigieniczne właściciele lokali gastronomicznych mogą zastąpić rozwiązaniem kompleksowo odpowiadającym na potrzeby tego sektora. Suszarki Dyson Airblade skraca czas suszenia dłoni do 10 sek i posiadają filtr HEPA H12 typu Lifetime, wzbogacony powłokami antybakteryjnymi (usuwanych jest 99,9 proc. bakterii z powietrza suszącego ręce).

Firma AGED wprowadziła na rynek suszarki do rąk Dyson Airblade, które ściągają wodę z dłoni, pozostawiając je zupełnie suchymi. Filtr HEPA zainstalowany wewnątrz suszarki przefiltrowuje powietrze, zanim zostanie ono skierowane na ręce. Ponadto Dyson Airblade zużywa aż 80 proc. mniej energii niż zwykłe suszarki do rąk ogrzewające powietrze. Prawie każdy element urządzenia można przeznaczyć do recyklingu. Suszarka oferuje również znaczącą oszczędność kosztów eksploatacji w porównaniu ze zwykłymi suszarkami czy papierowymi ręcznikami.

Urządzenie Dyson Airblade zostało zainstalowane między innymi w wielu miejscach publicznych takich, jak Stadion Narodowy i lotnisko Okęcie w Warszawie, ale również w hotelach, klubach fitness, na stacjach benzynowych w całym kraju.

Suszarki te można znaleźć w centrach handlowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, CH Blue City w Warszawa, w Galerii Handlowej w Stalowej Woli, w Multikinie w CH Jantar w Słupsku, w Cinema City w Toruniu, w IKEA w Bielanach Wrocławskich, w CH Auchan w Piasecznie, Swadzimiu, Swarzędzu, Komornikach, Bielsku-Białej, Żorach, Gliwicach, Płocku i Wrocławiu oraz Auchan Warszawa Modlińska. Dyson Airblade zainstalowano też w salonach Decathlon we Wrocławiu, Kaliszu, Warszawie czy Gdańsku Przymorze.