Salon sieci Simple

Od początku sierpnia firma Simple Creative Products SA poszerzyła kanał dystrybucji odzieży i dodatków marki Simple. Klientki mogą zakupić produkty marki także za pośrednictwem sklepu internetowego. E-sklep oferuje artykuły z bieżącej kolekcji, a także odzież posezonową w obniżonych cenach. W sklepie jest także dział outlet z najwyżej przecenioną odzieżą. Przesyłki wysyłane są do klientek za pośrednictwem kuriera.

Simple Creative Products to modowa marka premium obecna na polskim rynku od 1993 r. Marka Simple należy do czołowych polskich firm w segmencie markowej, eleganckiej odzieży damskiej. Swoją ofertę kieruje do dobrze sytuowanych kobiet, aktywnych zawodowo, które preferują nowoczesny, a jednocześnie klasyczny wygląd. W ofercie firmy znajdują się wzory biznesowe, jak i stroje mniej formalne wieczorowo.

Produkty marki dostępne są w salonach firmowych. Spółka prowadzi sprzedaż w 51 salonach, w tym: 41 salonów własnych, 7 salonów franczyzowych, a także dwa salony własne na terenie Niemiec oraz jeden salon własny na Litwie.