Galeria Jeziorak w Iławie

NAI Estate Fellows jest krajową firmą doradców nieruchomości, specjalizującą się w pośrednictwie, zarządzaniu nieruchomościami, zarządzaniu portfolio nieruchomości korporacji, najmie, obsłudze transakcji nabycia i sprzedaży nieruchomości, analizach inwestycyjnych oraz zarządzaniu projektami.

Zespół profesjonalistów NAI Estate Fellows posiada silną pozycję na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz stale zwiększające się grono klientów. Firma świadczy pełen zakres usług związanych m.in. z zarządzaniem aktywami, nieruchomościami finansami i optymalizacją kosztów, a także doradztwem inwestycyjnym, zarządzaniem projektami, doradztwem i reprezentacją klienta przed władzami lokalnymi oraz negocjacja umów najmu i prowadzeniu działań marketingowych.

W latach 2009 – 2012 NAI Estate Fellows rozszerzył portfel zarządzanych nieruchomości do 27 obiektów na terenie całej Polski. Łączna powierzchnia nieruchomości zarządzana przez NAI Estate Fellows sięga 321 tys. mkw. z czego nieruchomości handlowe stanowią ponad 98 tys. mkw.

Firma zajmuje się m.in. komercjalizacją i zarządzaniem Galerii Jeziorak w Iławie, Galerii Indomo w Lubinie, Centrum Handlowo-Rozrywkowego MDP w Łodzi, Centrum Krakowska 61 w Warszawie czy Eureka Park II w Warszawie. Ponadto zarządza takimi obiektami jak: Media Markt Katowice i Chorzów, Carrefour w Bolesławcu oraz Fordon Gallery w Bydgoszczy oraz komercjalizuje obiekty handlowe Zgoda 12 w Warszawie i Centrum Handlowe Echo w Pabianicach.

Estate Fellows sp. z o.o. SKA, wszystkie projekty zaprezentuje podczas wrześniowych targów Shopping Center Forum 2012.

O Shopping Center Forum & Trade Fair 2012, największym w Europie Środkowej spotkaniu najemców, inwestorów i deweloperów centrów handlowych można przeczytać pod adresem www.scf2012.retailnet.pl