Restauracja sieci 123 Super Smaki

Polska sieć lokali gastoromicznych 123 Super Smaki planuje otwarcie 7 kolejnych restauracji w centrach handlowych. Restauracje pod tym szyldem serwują dania polskiej kuchni na wagę. Sieć działa na polskim rynku od ponad roku (wcześniej pod logo 3Naj) i posiada restauracje w Galerii Piastów w Legnicy, Galerii Twierdza w Zamościu, Galerii Ostrovia w Ostrowie Wielkopolskim, Galerii Twierdza w Kłodzku,  Galerii Świdnickiej, Galerii Tęcza w Kaliszu oraz w Sky Tower we Wrocławiu.

– Nasze restauracje mają bardzo dobre obroty – mówi Malwina Bartnicka, prezes spółki 3Naj, do której należy sieć.  – Pomysł na brand narodził się z potrzeby zjedzenia przez klientów galerii handlowej, szybkiego i smacznego obiadu, gdzie nie trzeba czekać na przygotowanie dania.

– W naszym menu mamy codziennie ponad 30 propozycji,  w tym także te sezonowe – informuje Marek Ziaja zarządzający siecią  123 Super Smaki.  – Dlatego można u nas zjeść na przykład pierogi z wiśniami, albo naleśniki z jagodami. Przebojem są jednak mięsa przygotowywane na kilkanaście sposobów. Wyeksponowane gorące jedzenie w stylu szwedzkiego stołu zachęca klientów do samodzielnego komponowania posiłków.  Dzięki pełnej samoobsłudze zawsze można zjeść  coś innego, chociaż w tej samej stałej cenie.

123 Super Smaki to sieć samoobsługowych restauracji, która ma obecnie 7 lokali w całym kraju, ale  planowane są kolejne otwarcia. Zarząd sieci rozważa też współpracę na zasadach franczyzy. Najbliższe otwarcie w 1012 roku będzie miało miejsce w Lesznie. Kolejne  lokale zostaną otwarte w centrach handlowych w 2013 roku. Sieć 123 Super Smaki należy do 3Naj sp. z o.o.