Salon sieci Aldo

Właścicielem marki Aldo w Polsce jest spółka Ultimate Fashion sp. z o.o., natomiast za granicą- Aldo Group International. Salony marki oferują szeroki wybór obuwia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn oraz m.in. damskie torebki, paski i nakrycia głowy.

Obecnie w Polsce działa 17 salonów tej marki. W kraju sklepy Aldo można znaleźć m.in. w: Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, Galerii Krakowskiej w Krakowie, Galerii Mokotów w Warszawie, Centrum Manufaktura w Łodzi, Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu, Silesia City Center w Katowicach, Złotych Tarasach w Warszawie czy Starym Browarze w Poznaniu.

W 2011 oraz 2012 roku nie utworzono nowych sklepów Aldo w Polsce. Firma planuję jednak rozwój sieci  w kolejnych latach i zapowiada otwieranie pięciu salonów rocznie. Średnia powierzchnia jednego salonu wynosi 100 mkw.

Salony Aldo będą otwierane tylko w centrach handlowych. Aldo posiada sklep internetowy w Kanadzie. Osobą odpowiedzialną za markę Aldo w Polsce jest Anna Maciejewska, brand manager Poland & Ukraine Aldo Group International.