Silesia City Center

Austriacka Grupa Immofinanz inwestuje na europejskim rynku nieruchomości handlowych, a także biurowych, logistycznych i mieszkalnych. Spółka kupuje i zarządza nieruchomościami inwestycyjnymi, zajmuje się też realizacją specjalnie opracowanych projektów deweloperskich i sprzedażą aktywów. Działa wedle jasno określonej i ujednoliconej procedury, której celem jest celem jest zwiększenie rentowności inwestycji.

Grupa Immofinanz jest inwestorem i deweloperem sektora nieruchomości notowanym na wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Posiada ponad 1,8 tys. nieruchomości o wartości księgowej wynoszącej  siegajacej 9,8 mld euro.

Immofinanz planuje kilka nowych inwestycji w Polsce. Grupa zamierza zbudować w najbliższych latach nowe obiekty swej europejskiej sieci centrów handlowych Stop.Shop. Firma planuje też budowę Galerii Zamek w Lublinie.

Grupa Immofinanz skupia swoje działania w ośmiu krajach, w Austrii, Niemczech, Czechach, na Słowacjo, Węgrzech, w Rumunii, Polsce i w Rosja.

Immofinanz zaprezentuje swoje obiekty podczas wrześniowego Shopping Center Forum & Trade Fair 2012. Szczegóły na www.scf2012.retailnet.pl