Salon sieci Simple

Firma Simple Creative Products SA, do której należy marka oferująca damską odzież Simple, planuje otwarcie co najmniej jednego salonu do końca 2012 roku. Nowy salon ma zostać otwarty jesienią w Centrum Handlowym Karolinka w Opolu. Sklep będzie mierzył, podobnie jak inne butiki marki około 90 mkw.

Przedstawiciele spółki Simple Creative Products poinformowali redakcję Retailnet.pl, że planują powiększyć liczbę swoich butików działających na zasadach franczyzy. Obecnie firma poszukuje franczyzobiorców w Krakowie, Opolu i Radomiu. Spółka Simple planuje także zmianę wsytroju wnętrz w trzech salonach (według planów ma być to Warszawa, Kraków i Bydgoszcz). 

Firma w sierpniu 2012 roku poszerzyła kanał dystrybucji odzieży i dodatków marki Simple otwierając sklep internetowy. E-sklep oferuje artykuły z bieżącej kolekcji, a także odzież posezonową w obniżonych cenach. W sklepie jest także dział outlet z najwyżej przecenioną odzieżą.

Firma Simple prowadzi sprzedaż w 51 salonach. Marka Simple należy do czołowych polskich firm w segmencie markowej, eleganckiej odzieży damskiej. Swoją ofertę kieruje do dobrze sytuowanych kobiet, aktywnych zawodowo, które preferują nowoczesny, a jednocześnie klasyczny wygląd. W ofercie firmy znajdują się wzory biznesowe, jak i stroje mniej formalne wieczorowo.