Zamrażarka firmy Liebherr

Firma AGED wprowadziła do centrów handlowych suszarki do rąk Dyson Airblade – urządzenia, które w 10 sekund suszy dłonie, ściągając z nich wodę. Teraz AGED chce sprzedać na tym rynku zamrażarkę skrzyniową  GTI 4353 firmy Liebherr, z chłodzeniem statycznym i wewnętrznym oświetleniem LED przeznaczoną do sprzedaży w obiektach handlowych.

Pozwalają one zaprezentować towar w atrakcyjny i przejrzysty sposób przyczyniajc się do promocji sprzedaży zarówno w  centrum handlowym, jak i sklepie spożywczym, na stacji benzynowej lub w kiosku – podkreśla spółka AGED.

Zamrażarki skrzyniowe firmy Liebherr zaprojektowano tak, by wytrzymywały duże obciążenia. Najwyższa jakość jest gwarancją wieloletniej pracy w każdych warunkach, nawet przy przy dużym obciążeniu skrzyni. Dodatkowym atutem produktu są aspekty ekonomiczne – najnowocześniejsza technika chłodzenia gwarantuje wzorowo niskie zapotrzebowanie w energię generując tym samym oszczędności.

AGED sp. z o.o. spółka specjalizuje się w imporcie artykułów gospodarstwa domowego na rynek Polski. Dewizą firmy jest dostarczanie produktów o jak najwyższej jakości, za możliwie jak najbardziej przystępną cenę. Wszystkie marki, które importuje to liderzy pod względem technologii i wzornictwa w swoich grupach towarowych.