Salon sieci Vissavi

Jak poinformowali redakcję Retailnet.pl przedstawiciele marki Vissavi, firma Vissavi sp. z o.o. chce poszerzyć kanał dystrybucji o sklep internetowy. Nie da się tego zrobić w 2012 roku, ale firma przewiduje, że sklep może zacząć działać w roku następnym. Obecnie część kolekcji Vissavi można kupić w sklepie www.perhapsme.com.

W Polsce działa 8 salonów własnych Vissavi, 7 franczyzowych i około 50 sklepów patronackich. Najnowszy sklep został otwarty w lipcu we wrocławskim Sky Tower. W roku 2011 firma otworzyła 3 salony firmowe. Z kolei w 2012 r. 2 butiki, a jesienią planowane jest otwarcie kolejnego. Powierzchnia salonów waha się pomiędzy 60 – 130 mkw. Spółka otwiera salony w miastach od 200 tys. mieszkańców. Za ekspansję marki odpowiada Agata Łokaj, prezes zarządu. Do końca 2013 roku planowane jest otwarcie około pięciu nowych butików.  

Vissavi to polska marka istniejąca na rynku od 2001 roku. Skierowana jest do kobiet młodych, dynamicznych, ceniących sobie oryginalny styl i dobrą jakość noszonych ubrań. Projektanci Vissavi tworzą autorskie kolekcje, które produkowane są w krótkich seriach, tylko i wyłącznie w Polsce, z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów i dodatków.

Sklepy Vissavi oferują odzież zarówno do pracy jak i na mniej formalne spotkania. Firma posiada w ofercie klasyczne i proste sukienki, które dominują w całej kolekcji. Uzupełnieniem są bolerka, żakiety, płaszcze, spodnie, spódnice i bluzki.